• Zajęcia pozalekcyjne

      • Zajęcia pozalekcyjne

      • Lp.

        Imię i nazwisko

        Rodzaj zajęć

        Termin i miejsce

        1

        Baron Anna

         Zajęcia dodatkowe z matematyki

        piątek – 7:00, sala 209

        2

        Bartoszek Mirella

         Koło biblijne

        czwartek 15:05 - 15:50 co dwa tygodnie, sala 212

        3

        Bukowska Ewa

         Indywidualne wsparcie psychologiczne

        czwartek 15:00-16:00, internat 1 piętro sala 12

        4

        Domagała Jolanta

        Zajęcia wyrównawcze

        przygotowanie do konkursów i olimpiad

        wtorek 14:15 – 15:00

        5

        Dziewior Ewelina

         Przygotowanie uczniów do egzaminu zawodowego

        do uzgodnienia

        6

        Florys Elżbieta

         Przygotowanie uczniów do konkursów i olimpiad, przygotowanie do egzaminu zawodowego

        poniedziałki 15:05 do 15:50

        7

        Kozubek Jan

         Zajęcia rozszerzające kompetencje zawodowe o znajomość zagadnień związanych z uprawnieniami SEP

        piątek, 14:15 – 15:00

        8

        Łączyńska Danuta

        zajęcia wyrównawcze, przygotowanie do egzaminów zawodowych

        piątki 12.15 lub w poniedziałki do uzgodnienia

        9

        Łukaszek Anna

        Konsultacje z przedmiotów zawodowych (branża rolnicza)

        wtorek, od godz. 13.00

        10

        Łyko Damian

         rzygotowanie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, konkursów i olimpiad. Zajęcia dla uczniów mających problemy w nauce.

        I-szy czwartek miesiąca, 14:15 , klasy 1 oraz klasy technik ekonomista,

        11

        Mańkowska Katarzyna

        Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka polskiego

         

        Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego, zajęcia teatralne

        poniedziałek - 14.15 - 15.00 - sala nr 210,

        wtorek - 13.25 - 14.10 - sala nr 210 lub w terminie uzgodnionym z nauczycielem

        12

        Marek Justyna

         Zajęcia wyrównawcze

        czwartek, godz. 15:00, sala InJ

        13

        Musiała-Ostaszewska Dorota

         Przygotowanie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie

        do uzgodnienia

        14

        Nowak Beata

         Przygotowanie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie

        poniedziałki 13:25 - 14.10, sala 109

        15

        Nowak Joanna

         Zajęcia wyrównawcze z matematyki i fizyki

        czwartek 15:00, sala 102

        16

        Orzoł Mirella

         Zajęcia wyrównawcze z geografii,

         

        Fakultety z geografii

        wtorek/środa, sala 104 (po umówieniu się z nauczycielem)

        środa - 7 godz. lekc. - sala 104

        17

        Skowrońska Justyna

         Zajęcia taneczne, SKS

        poniedziałek 14.15-15.00

        18

        Skurczak Barbara

         Zajęcia wyrównawcze dla uczniów

        czwartek 7:00 – 8:00

        19

        Słaboń Przemysław

         

         

        20

        Sładek Barbara

         Zajęcia dodatkowe z wiedzy o społeczeństwie

        wtorek, lekcja 7, sala 108

        21

        Spyra Dariusz

        Przygotowanie do egzaminu zawodowego oraz pomoc uczniom słabszym wg potrzeb

        piątek 15:00, sala 201, klasy III EEO, II ŻOE

        22

        Spyra Henryk

        Przygotowanie uczniów do egzaminu zawodowego 

        do uzgodnienia

        23

        Stasik-Szyszka Teresa

         Zajęcia dodatkowe z j. niemieckiego

        w I i III piątek miesiąca o godz. 14:15 - 15:00, sala InT

        24

        Szuba-Dyrcz Agata

         Zajęcia wyrównawcze z chemii

        wtorek 7:15 - 8:00

        25

        Śnieg Karolina

        Przygotowanie do matury z chemii

        piątek, 13:25- 14:10, klasa IV SHE

        26

        Tanistra Urszula

         Przygotowanie do egzaminu maturalnego, pomoc uczniom słabszym i praca z uczniem zdolnym

        poniedziałek 14:10 – 15:00, sala 201

        27

        Turkiewicz Małgorzata

         Zajęcia wyrównawcze

        klasa I WHE - 3-ci wtorek miesiąca - lekcja 0,

        klasa III EEO - 2-gi czwartek miesiąca - lekcja 0,

        klasa III ŻHS - 1-szy piątek miesiąca - lekcja 6 - 12.20 - 13.05

        28

        Wanicki Tomasz

         Zajęcia pozalekcyjne

        poniedziałek  14:15- 16:15,

        czwartek  15:30 - 17:30

        29

        Wiaterek Ewa

         Dodatkowa zajęcia z języka angielskiego dla wszystkich zainteresowanych

        poniedziałek 15:00, sala InE

        30

        Zagłówek Jacek

         Przygotowanie uczniów do egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie

        wtorek godz. 7.00 warsztaty szkolne war. 20, klasa IV TG